10x50 LEADER WR

Kód: 153
Neohodnotené
Značka: FOMEI
€295
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Ďalekohľad LEADER WR pre náročných užívateľov vhodný pre lov, šport aj turistiku. Vďaka veľkému zväčšeniu, vysokej svetelnosti a nízkej hmotnosti sa ideálne hodí, ako ďalekohľad pre ornitológiu.

Konštrukcia tela ďalekohľadu zaisťuje vodeodolnosť optiky proti dažďu aj ponoreniu do vody (1m/30 minút). Plnený suchým dusíkom zabraňuje oroseniu vnútornej strany optiky pri náhlej zmene teploty. Povrchová úprava šošoviek Water Resistant Coating zvyšuje pozorovací komfort. Táto špeciálna úprava odpudzuje vodu a zabraňuje zachyteniu nečistôt na skle optiky. To je zvlášť dôležité pri náročnom loveckom pozorovaní. Pre ostrenie je použitá mechanika DUAL FOCUS, kde ostrenie aj dioptrická korekcia sú osadené na jeden ovládací prvok, ktorý sa ľahko ovláda a zaisťuje. To zabraňuje samovoľnému preostreniu ďalekohľadu.

Ďalekohľad v sebe kombinuje kompaktné telo s benefitom veľkého objektívu s priemerom 50mm. Svetelnosť, optické aj úžitkové vlastnosti sú tak nadštandartné. Ďalekohľad je ľahší a menší ako podobné modely tejto kategórie. Pomocou adaptéru je možné ďalekohľad pripevniť na DSLR fotoaparáty značiek Canon, Nikon a Sony. Odolnosť celej konštrukcie zaisťujú magnéziové trmene. Vďaka tým je ďalekohľad pevný a pritom ľahký.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť: statív, adaptér pre DSLR, statívový adaptér, adaptér na sklo automobilu, AirCell popruh. 

Osová rozteč okulárov je 62-78mm.

Súčasťou balenie je:
- púzdro
- popruh
- čistiaca handrička

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalekohľady
Zväčšenie: 10
Priemer objektívu: 50 mm
Zorný uhol: 5,3°
Zorné pole: 93 m
Zaostrenie: 3,5 m
Relatívna svetelnosť: 25
Optický výstup: 5,0 mm
Sklo hranola: BaK4
Úprava šošoviek: SMC WR
Dioptrická korekcia: -4/+4
Statívový závit: áno
Rozmer v mm: 165x135 mm
Hmotnosť: 760 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: