8x50 LEADER WR

Kód: 151
Neohodnotené
Značka: FOMEI
€278
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Ďalekohľad pre náročných užívateľov vhodný pre lov, šport aj turistiku.

Konštrukcia tela ďalekohľadu zaisťuje vodeodolnosť optiky proti dažďu a ponoreniu do vody (1m/30 minút). Plnený suchým dusíkom zabraňuje oroseniu vnútornej strany optiky pri náhlej zmene teploty. Povrchová úprava šošoviek Water Resistant Coating zvyšuje pozorovací komfort. Táto špeciálna úprava odpudzuje vodu a zabraňuje zachyteniu nečistôt na skle optiky. To je zvlášť dôležité pri náročnom loveckom pozorovaní. Pre ostrenie je použitá mechanika DUAL FOCUS, kde ostrenie aj dioptrická korekcia je osadená na jeden ovládací prvok, ktorý sa ľahko ovláda a zaisťuje. To zabraňuje samovoľnému preostreniu ďalekohľadu.

Ďalekohľad v sebe kombinuje kompaktné telo s benefitom veľkého objektívu s priemerom 50mm. Svetelnosť, optické aj úžitkové vlastnosti sú tak nadštandartné. Ďalekohľad je ľahší a menší ako podobné modely tejto katégórie. Pomocou adaptéra je možné ďalekohľad pripevniť aj na DSLR fotoaparáty značiek Canon, Nikon a Sony. Odolnosť celej konštrukcie zaisťujú magnéziové trmene. Vďaka tým je ďalekohľad pevný a pritom ľahký.

Ako volitelné príslušenstvo je možné dokúpiť: statív, adaptér pre DSLR, statívový adaptér, adaptér na sklo automobilu, AirCell popruh. 

Osová rozteč okulárov je 62-78mm.

Súčasťou balenia je:
- púzdro
- popruh
- čistiaca handrička

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalekohľady
Zväčšenie: 8
Priemer objektívu: 50 mm
Zorný uhol: 5,6°
Zorné pole: 98 m
Zaostrenie: 3,5 m
Relatívna svetelnosť: 39
Optický výstup: 6,25 mm
Sklo hranola: BaK4
Úprava šošoviek: SMC WR
Dioptrická korekcia: -4/+4
Statívový závit: áno
Rozmer v mm: 170x140 mm
Hmotnosť: 740 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: