Puškohľad Leica Magnus 1,8-12x50 L-4a s BDC vežičkou

Kód: 994
Neohodnotené
Značka: LEICA
€2 990
Skladom

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

  • Doživotný servis !!!
  • Vysoká priepustnosť svetla
  • Unikátny faktor zväčšenia
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a spätným rázom
  • Vežička stupnice nulovania
  • Kompaktnosť rozmerov
  • Kvalita obrazu v každej situácii
  • Vhodný na spoločné poľovačky

Puškohľady rady Leica Magnus i predstavujú ideálny doplnok na lov s vysoko kvalitným prevedením a funkciami. Jeho kompaktné rozmery a veľký objektív s rozmermi 50 mm poskytujú dokonalé zážitky na lov pri posliedkach aj na poľovníckych zariadeniach (posedoch). Je to univerzálny puškohľad s unikátnym faktorom zväčšenia a minimálnym 1,8-násobným zväčšením.

Disponuje  výhodami, ako je napríklad jeho celková dĺžka, široké spektrum loveckých situácii, ľahko montujúca montáž, či kvalitný prvotriedny optický systém. Kombinácia efektívneho priemeru objektívu a minimálna vinetácia zaručujú dokonalú schopnosť zhromažďovať svetlo. Taktiež napomáha k zlepšovaciu rozlíšenia detailov od skorého úsvitu až do neskorého súmraku.

Táto optika posúva hranice svojich možností vďaka vysokému rozlíšeniu a dosahovaním toho najlepšieho zorného pola. Kladie tie najvyššie požiadavky aj na priblíženie, zorné pole a kontrast za pomoci systému, ktorý bráni tieneniu nežiaduceho svetla. Pohľad cez optiku je ostrý a jasný aj v nepriaznivých podmienkach počasia. A to s priepustnosťou svetla pri neuveriteľných 92 %. Optické dokonalosti zaraďujú puškohľady Leica Magnus do svetovej špičky.

Pri tomto puškohľade nesmú chýbať elektronické súčasti, ktoré predstavujú jednoduché a šikovné funkcie. Nastavovanie intenzity osvetlenia je jednoduché, a to len dotykom prsta na spínať. Jeho nízka spotreba poskytuje dlhšie používanie v teréne spolu s vyššou bezpečnosťou.

Tubus puškohľadu je tenký, ale zato vysoko odolný voči nárazom a tlakom pri veľkých kalibroch. Hrúbka tubusu je 1,5 cm a zaručuje bezpečnosť pri montáži puškohľadu na zbraň. Telo tohto modelu je vyrobené z kvalitného hliníku, ktorý obstojne zvláda aj tie najnáročnejšie lovecké prekážky. 

Puškohľad Leica Magnus vás zaujme aj novým redizajnom ovládania osvetlenia, ktorý zabraňuje náhodným vypnutiam a zapnutiam.  Zámerná bodka s novými rozmermi poskytuje skvelú a neprekonateľnú presnosť na cieľ aj pri dlhších vzdialenostiach. Bodka je menšia ako na predošlých modeloch. Zabudovaná elektronika poskytuje nižšiu spotrebu energie a dlhšiu životnosť batérie v zariadení. Batéria je umiestnená na dostupnom mieste, takže pri jej výmene nebudete mať žiadne problémy. Nastrelenie puškohľadu je pohodlné a komfortné vďaka vežičke stupnice nulovania.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 1,8-12x
Priemeer predných šošoviek: 50 mm
Priblíženie: 6,7x
Očný reliéf: 90 mm
Zorné pole pri min. zväčšení: 22,5 m
Zorné pole pri max. zväčšení: 3,7 m
Výstupná pupila: 12,4-4,2 mm
Paralaxa: nastaviteľná, 50 m až nekonečno
Dioptrická korekcia: -4/+3 dpt
Prenos TD/TN: ≥ 92%
Osvetlenie kríža: áno (typ bodka)
Automatické vypnutie: 3 min, ±/-75°
Automatické zapnutie: áno, aktivácia pozíciou alebo pohybom
Montáž: 30 mm tubus
Stupňovanie nastavenia: 1 klik = 1/3 MOA, 150x140 cm
Vodotesnosť: do 4 m
Povrch šošoviek: AquaDura
Plnenie: dusíkom
Dĺžka: 340 mm
Hmotnosť: 700 g

Obsah balenia:

Puškohľad Leica Magnus 1,8-12x50 L-4a s BDC vežičkou
Krytky na predné šošovky a okulár
Handrička na čistenie optiky
Návod na použitie v SK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: