Puškohľad Leica Magnus 2.4-16x56 i L-4a s BDC vežičkou

Kód: 988
Neohodnotené
Značka: LEICA
€3 300
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

  • Doživotný servis !!!
  • Vysoká priepustnosť svetla
  • Unikátny faktor zväčšenia
  • Vysoká odolnosť voči nárazom a spätným rázom
  • Vežička stupnice nulovania
  • Kompaktnosť rozmerov
  • Kvalita obrazu v každej situácii

Puškohľady rady Leica Magnus i predstavujú ideálny doplnok na lov s vysoko kvalitným prevedením a funkciami. Jeho kompaktné rozmery a veľký objektív s rozmermi 56 mm poskytujú dokonalé zážitky na lov pri posliedkach aj na poľovníckych zariadeniach (posedoch). Je to univerzálny puškohľad s unikátnym faktorom zväčšenia a minimálnym 2,4-násobným zväčšením.

Disponuje výhodami, ako je napríklad jeho celková dĺžka, široké spektrum loveckých situácii, ľahko montujúca montáž, či kvalitný prvotriedny optický systém. Kombinácia efektívneho priemeru objektívu a minimálna vinetácia zaručujú dokonalú schopnosť zhromažďovať svetlo. Taktiež napomáha k zlepšovaciu rozlíšenia detailov od skorého úsvitu až do neskorého súmraku.

Táto optika posúva hranice svojich možností vďaka vysokému rozlíšeniu a dosahovaním toho najlepšieho zorného pola. Kladie tie najvyššie požiadavky aj na priblíženie, zorné pole a kontrast za pomoci systému, ktorý bráni tieneniu nežiaduceho svetla. Pohľad cez optiku je ostrý a jasný aj v nepriaznivých podmienkach počasia. A to s priepustnosťou svetla pri neuveriteľných 92 %. Optické dokonalosti zaraďujú puškohľady Leica Magnus do svetovej špičky.

Pri tomto puškohľade nesmú chýbať elektronické súčasti, ktoré predstavujú jednoduché a šikovné funkcie. Nastavovanie intenzity osvetlenia je jednoduché, a to len dotykom prsta na spínať. Jeho nízka spotreba poskytuje dlhšie používanie v teréne spolu s vyššou bezpečnosťou. Tubus puškohľadu je tenký, ale zato vysoko odolný voči nárazom a tlakom pri veľkých kalibroch. Hrúbka tubusu je 1,5 cm a zaručuje bezpečnosť pri montáži puškohľadu na zbraň. Telo tohto modelu je vyrobené z kvalitného hliníku, ktorý obstojne zvláda aj tie najnáročnejšie lovecké prekážky.

Puškohľad Leica Magnus vás zaujme aj novým redizajnom ovládania osvetlenia, ktorý zabraňuje náhodným vypnutiam a zapnutiam. Zámerná bodka s novými rozmermi poskytuje skvelú a neprekonateľnú presnosť na cieľ aj pri dlhších vzdialenostiach. Bodka je menšia ako na predošlých modeloch. Zabudovaná elektronika poskytuje nižšiu spotrebu energie a dlhšiu životnosť batérie v zariadení. Batéria je umiestnená na dostupnom mieste, takže pri jej výmene nebudete mať žiadne problémy. Nastrelenie puškohľadu je pohodlné a komfortné vďaka vežičke stupnice nulovania.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 2,4 – 16x
Očný reliéf: 90 mm
Priblíženie: 6.7
Priemer predných šošoviek: 56 mm
Výstupná pupila: 12,4 – 3,5 mm
Dioptrická korekcia: -4/+3 dpt
Zorné pole pri min. zväčšení: 17 m
Zorné pole pri max. zväčšení: 2,6 m
Paralaxa: áno, nastaviteľná od 50 m
Filter predných šošoviek: M58 x 0.75
Prenos svetla: TD/TN ≥ 91%
Osvietenie kríža/typ: áno/bod
Automatické zapnutie: áno/aktivovanie pozíciou alebo pohybom
Automatické vypnutie: 3 min., ± 60˚
Montáž: 30 mm tubus / Zeiss
Vodotesnosť: 4 m
Plnenie: dusík
Povrch šošoviek: AquaDura
Dĺžka: 360 mm
Hmotnosť: 785 g

Obsah balenia:

Puškohľad Leica Magnus 2.4-16x56 i L-4a s BDC vežičkou
Krytky očníc a okuláru
Handrička na čistenie optiky
Návod na použitie v SK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: