Termovízia Helion 2 XP50 PRO

Kód: 1078
Neohodnotené
Značka: Pulsar
€4 000
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Vysoké rozlíšenie mikrobolometer 640x480 pixelov v 17μm
Výkonný objektív v kombinácii s profesionálnym teplotným senzorom s citlivosťou NETD <25 mK poskytujú prístroju výnimočné detekčné schopnosti. Štandardné objekt s výškou 1,8 m je možné detekovať v úplnej tme na vzdialenosť až 1800m
Technológia Image Boost
Technológia Image Boost je patentovanou kombináciou softvérových algoritmov, ktoré zvyšujú ostrosť kontúr tepelných objektov a prináša bezkonkurenčnú kvalitu zobrazenia. Vďaka funkcii Image Boost bude obraz vyzerať ostrejší, s veľmi dobrým prekreslením aj najmenších detailov tepelných objektov a umožní jej lepšie detekciou a identifikáciu.
Vlastnosti termovízne optiky majú rozhodujúci vplyv na schopnosť termokamery zachytiť aj najnižšie úrovne teplotného žiarenia. Dokonalé detekcie je dosiahnuté objektívom Helion 2 XP50 Pre (F50 / 1.0) v kombinácii s vysoko citlivým senzorom. Modely Helion 2 XP50 Pre poskytujú užívateľom vždy najkvalitnejšie, najpodrobnejšie a vysoko kontrastný obraz, a to aj za dažďa alebo hmly, kedy je kontrast pozorovanej scény minimálne.
Monokulár Helion 2 XP50 Pro má odolnú, ale ľahkú celokovovú konštrukciu. Časti monokuláru sú vyrobené s precíznou presnosťou zaručujúcou jeho dlhoročný bezchybný chod aj v rôznych klimatických podmienkach a nasadenie aj v ťažkom teréne.
Plnofarebný displej využíva technológiou AMOLED, ktorá poskytuje vysoký kontrast medzi bielou a čiernou, a zobrazuje vo veľmi živých farbách. Výhodou technológie AMOLED je tiež plynulé zobrazovanie bez spomalenia aj pri veľmi nízkych teplotách a úspora energie.
Variabilné digitálny zoom
Až 8x digitálny zoom, poskytuje lepšie zamierenie a celkové rozpoznanie ciele na väčšie vzdialenosti.Foto a Video rekordér
Vstavaný video rekordér je veľkým pomocníkom pre obstaranie a uchovanie jedinečných spomienok. Jedným stlačením tlačidla REC vytvoríte záznam, ktorý môžete zdieľať s priatelia. Vstavaná 16Gb pamäť slúži pre uloženie hŕbu hodín video záznamu alebo obstaranie tisíce snímok. Video sa ukladá vrátane zvuku, a tak môžete k záznamu pridať aj vlastný komentár.
8 farebných paliet
V rôznych pozorovacích podmienkach je vhodné používať rôzne farebné kombinácie zobrazenie obrazu. Termovízia Helion XP50 PRO ponúka až 8 farebných paliet zobrazenie. Kým klasický režim "White Hot" je mimoriadne univerzálny, pre detekciu divokej zveri v noci je často preferovaný režim "Hot Black". Červená monochromatická obmedzuje oslnenie oka jasom displeja. Farba Sépia často zlepšuje pozorovanie na veľké vzdialenosti, zatiaľ čo "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lepšie vykresľuje teplotné rozdiely rôznych objektov. Fialová pomáha rýchlejšie identifikovať objekty.
Aplikácia Stream Vision
Pomocou Wi-Fi je možné prepojiť Helion so smartphonom alebo tabletom pre sledovanie obrazu na obrazovke, stiahnutie nahraných videí a fotiek, diaľkové ovládanie, aktualizáciu softvéru a mnoho ďalších užitočných funkciu.
technické parametre
Zväčšenie: 2.5 - 20 (x8 zoom) x
Mikrobolometer: 640x480 px
NETD: <25mK
Rozmer pixelu: 17 mikrometrov
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1024x768
Vzdialenosť detekcie: 1800m
Clonové číslo: F50 / 1.0
Zorný uhol: 12.4x9.3 °
Zorné pole vo 100m: 21.8x16.3 m
Napájanie: 3.0 - 4.2 V
Kapacita (C): 6400mAh
Externé napájanie: 5V - USB
Veľkosť pamäte: 16 Gb
Video / Foto formát: .mp4 / .jpg
Video / Foto rozlíšenie: 1024x768
Vodeodolnosť: IPX7
Prevádzkové teploty: -25 ... +50 ° C
Wi-Fi: Áno
USB, typ: Áno
Prevádzková doba (pri T22 ° C): 8 hod.
Rozmery: 242x75x60mm
Hmotnosť: 0.5kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: