Termovízia monokulár PROTON XQ30 + ZDARMA zameriavač Yukon Jaeger

Kód: 1075
Neohodnotené
Značka: Pulsar
€2 244
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Jednou z popredných funkcií je vysoko citlivý snímač s hodnotou NETD <40 mK a mikro displej HD AMOLED.Vďaka tomu PROTON FXG prináša nečakane dobrý obraz s ostrým kontrastom a detailným zobrazením. Inovatívna batéria a elektronika prinášajú kompaktné rozmery a malú hmotnosť, ale zanechávajú dlhú životnosť a množstvo užívateľských funkcií.

Všestranný dizajn
Termovízne monokulárne zobrazovanie Proton XQ30 je kombináciou kompaktného prednastavenia a rýchloupínacieho monokulára Pulsar 5x30 B, ktorý sa používa ako okulár. Jedným otočením získa užívateľ termovízny monokulárny s 5x zväčšením a termovízny predvoľba sa dá ľahko namontovať na dennú optiku. Termovízne zariadenie Proton XQ30 je pripojené k dennej optike pomocou nového adaptéra PSP, vďaka ktorému premieňa dennú optiku na plnohodnotné termovízne zariadenie. Rýchloupínací adaptér znamená, že prednastavený Proton je možné demontovať a znova zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd, zatiaľ čo presný mechanizmus umožňuje vycentrovať obraz v zornom poli vašej dennej optiky. Monokulár Pulsar 5x30 je možné namontovať aj na predjednotku Proton XQ30 pomocou adaptéra PSP. To zaisťuje jednoduché používanie krytu aj v ťažkých podmienkach.

Vysoko citlivý mikrobolometer
Mikrobolometer s netd hodnotou <40mK zaisťuje dokonalé detaily aj v tých najťažších klimatických podmienkach s nízkym kontrastom. Najmenšie teplotné rozdiely budú jasne viditeľné aj v daždi, hmle, chladnom rannom a iných ťažkých podmienkach.

Ľahký a kompaktný
Pri stopovaní je známy každý gram poľovníckeho vybavenia. Používanie Proton XQ30 je jednoduché a intuitívne bez ohľadu na to, na čo sa denný puškohľad používa - napríklad monokulárny, denný vrhač, monokulárny alebo dokonca ďalekohľad Pulsar 5x30 B. Kompaktný Proton XQ30 váži 370 gramov. Čo nemá takmer žiadny vplyv na rovnováhu vašej zbrane.

Odolný, spoľahlivý, celokovový
Proton FXQ30 má odolnú, ale ľahkú celokovovú konštrukciu zo zliatiny horčíka. Diely a komponenty prednastaveného zariadenia sú vyrábané s precíznou presnosťou, čo zaručuje jeho dlhodobú bezchybnú prevádzku aj v rôznych klimatických podmienkach a nasadenie aj v náročnom teréne.

Funkcia "Zosilnenie obrazu"
Funkcia "IMAGE BOOST" je programová funkcia spracovania obrazu exkluzívne navrhnutá pre termovízne zariadenia Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazne zvyšuje ostrosť obrysov termálnych objektov a vytvára displej pre termovízne zariadenia Pulsar s bezkonkurenčnou kvalitou ostrosti obrazu.

Fotorekordér a videorekordér
Vstavaný videorekordér je skvelým pomocníkom pri zachytávaní a uchovávaní jedinečných spomienok. Jedným stlačením tlačidla REC vytvorte nahrávku, ktorú môžete zdieľať s priateľmi. Vstavaná 16 Gb pamäť sa používa na uloženie mnohých hodín nahrávania videa alebo na snímanie tisícov snímok. Video sa uloží vrátane zvuku, takže k nahrávke môžete pridať svoj vlastný komentár.

Aplikácia Stream Vision
Pomocou Wi-Fi môžete Proton FXQ prepojiť so smartfónom alebo tabletom a v mobilnej aplikácii Stream Vision si môžete prezerať obraz priamo na obrazovke telefónu, sťahovať zaznamenané videá a fotografie, diaľkovo ovládať predný panel, aktualizovať softvér a využívať mnoho ďalších užitočných funkcií.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie
Ergonomické bezdrôtové diaľkové ovládanie Pulsar BT s kolieskom kódovača vám poskytne celý rad ovládania Proton FXQ na dosah ruky, keď pohodlie a pohodlie znamená, že ovládacie prvky odovzdáte.

Plnofarebný HD AMOLED displej
Plnofarebný displej využíva technológiu AMOLED, ktorá poskytuje vysoký kontrast medzi bielou a čiernou a zobrazuje vo veľmi živých farbách. Výhodou technológie AMOLED je tiež plynulé zobrazovanie bez spomalenia aj pri veľmi nízkych teplotách a úspore energie.

8 farebných paliet                                                                                                                                                                                                          V rôznych podmienkach sledovania je vhodné použiť rôzne farebné kombinácie obrazového displeja. Protónové termovízne zobrazovanie ponúka až 8 farebných paliet displeja. Zatiaľ čo klasický režim "White Hot" je mimoriadne všestranný, režim "Hot Black" sa často uprednostňuje na detekciu voľne žijúcich živočíchov v noci. Červená monochromatická redukuje oslnenie očí jasom displeja. Farba sépie často zlepšuje pozorovania na veľké vzdialenosti, zatiaľ čo "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lepé vykresľujú teplotné rozdiely rôznych objektov. Fialová pomáha rýchlejšie identifikovať objekty.

Napájací systém B-Pack MINI s APS5
Proton FXQ využíva na napájanie mini systém B-Pack, ktorý sa skladá z rýchlo vymeniteľnej nabíjateľnej batérie APS5, ktorá poskytuje zariadeniu napájanie po dobu 6 hodín prevádzky. Zariadenie tiež umožňuje externé napájanie cez usb type-C konektor, napríklad je možné pripojiť bežnú PowerBank.

IPX7 vodotesný
Vodotesná ochrana podľa normy IPX7 chráni zariadenie pred dažďom, snehom a prachom a udržuje funkčnosť zariadenia aj po ponorení do vody do hĺbky 1 meter až na 30 minút.

Široký rozsah prevádzkových teplôt
Použitie pri termovíznom zobrazovaní mrazuvzdorného AMOLED displeja Proton a napájacieho zdroja B-Pack poskytuje istotu bezchybného displeja v extrémne širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25 °C ... + 50 °С, kde zlyhajú iné zobrazovacie technológie alebo napájanie.

Technické parametre

Zväčšenie: 5x

Mikrobolometer: 384x288px

NETD: <40mK

Veľkosť pixelov: 17 μm

Typ displeja: AMOLED

Rozlíšenie displeja: 1024x768px

Snímková frekvencia: 50 Hz

Detekčná vzdialenosť: 900m

Parametre objektívu: F30 / 1.2

Pozorovací uhol: 12,4°

Zorné pole na 100m: 21,8x16,3 m

Kapacita (C): 4900mAh

Externé napájanie: 5V USB Type-C

Videorekordér: Áno

Veľkosť pamäte: 16 Gb

Formát videa/fotografie:. mp4 / .jpg

Rozlíšenie videa / fotografie: 864х648px

Odolnosť voči vode: IPX7

Prevádzkové teploty: - 25 ... +50 °C

Wi-Fi: Áno

USB, typ: Micro-USB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: