Termovízia predsádka KRYPTON XG50 + ZDARMA zameriavač Yukon Jaeger

Kód: 1072
Neohodnotené
Značka: Pulsar
€4 653
Skladom

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Monokulár 5x30 B

Vysoké rozlíšenie

Aplikácia Stream Vision

Vodoodolnosť

Super AMOLED displej

Možnosť pripojenia k Wi-Fi

Termovízna predsádka KRYPTON XG50 predstavuje vysoko kvalitné zariadenie s mikrobolometrom, ktoré disponuje rozlíšením 640x480px, 12 mikrometrami, displejom HD AMOLED, výkonnou elektronikou. Dizajn a pokročilý softvér robia z tohto zariadenia model, ktorý má najvyššiu kvalitu zobrazenia medzi všetkými termovíznymi predsádkami.

Pre čo najlepšie snímanie obrazu využíva mikrobolometer s rozlíšením 640 x 480px a 12 µm. Poskytujú výnimočne ostrý a kvalitný kontrastný obraz, ktorý má vynikajúcu citlivosť za všetkých vonkajších podmienok.

Detekčná vzdialenosť tohto modelu je veľká, a to vďaka výkonnému objektívu, ktorý je v kombinácii s profesionálnym senzorom tepla. Detekčné schopnosti prístroja dokážu detekovať objekty so štandardnou výškou 1,8 m až do vzdialenosti 2300 m.
Obraz termovízie KRYPTON je ostrý a má vysoký kontrast farieb. To napomáha detekcii a identifikácii zvierat aj spolu s jej končatinami. Rozoznáva aj tie najmenšie detaily, ako je tráva, lístie a vetvičky.

Monokulár 5x30 B
Ďalším kvalitným nástrojom v tejto termovízii je monokulár 5x30 B, ktorý robí z tejto predsádky plnohodnotný a dokonalý prístroj na pre každého lovca. Nasadzovanie a odnímanie monokulára z predsádky je veľmi jednoduché. A to rýchlym otočením bajonetového spoja. Vyznačuje sa aj ako denný pozorovací ďalekohľad s 5x zväčšením.

Rýchloupínací adaptér
Špeciálne navrhnutý PSP adaptér sa používa ku komfortnému upevneniu predsádky. Z jednej strany je adaptér upevnený k predsádke prostredníctvom bezpečnostného závitu. Z druhej strany je nasadený na denný zameriavač. Odnímanie z optiky je rýchle a to len za pár sekúnd. Presné polohovací mechanizmus umožňuje dokonalé nastavovanie obrazu v zornom poli a poskytuje maximálne pohodlie pri sledovaní. Veľmi dôležitou vlastnosťou je, že adaptér je namontovaný aj pri použití predsádky k pozorovaniu s monokulárom 5x30B.

Odolnosť, spoľahlivosť, celokovová konštrukcia
Termovízia Kryton FG50 je vysoko odolná a má celokovovú konštrukciu. Tá je vyrobená z horčíkovej zliatiny. Všetky súčasti termovízie sú vyrobené s vysokou presnosťou, čo zaručuje dlhodobosť používania aj v rôznych klimatických podmienkach. Ani náročné terény nie sú žiadnou prekážkou.

Rekordér fotiek a videí
Rekordér na fotky a videá predstavuje veľkého pomocníka pre nahrávanie a uchovávanie tých najlepších momentov počas vášho lovu. Jednoduchým stlačením tlačidla REC sa začnú nahrávať záznamy, s ktorými sa môžete podeliť s vašou rodinou a priateľmi. Vstavaná 16GB pamäť zaručuje uchovávanie veľkého množstva hodín videí a tisícok snímok. Ukladanie videa je aj so zvukom. K záznamom videí si viete tak pridať aj vlastný komentár zážitkov.

Super AMOLED displej
Displej tohto zariadenia využíva technológiu AMOLED, ktorá zaručuje kontrastnosť rozdielov v zobrazovaní bielej a čiernej farby. Medzi výhody technológie AMOLED patrí plynulosť zobrazovania bez akýchkoľvek spomaľovaní a úspora energie.

Napájací systém B-Pack
Progresívny napájací systém B-Pack je založený na vymeniteľnom dobíjacom akumulátory IPS7, ktorý má kapacitu 6,4 A-h. Akumulátor poskytuje predsádke až 8 hodín prevádzky. So systémom B-Pack je k dispozícii aj priestor na klasické AA batérie. Tie slúžia ako riešenie k napájaniu vtedy, keď nemáte možnosť nabíjať akumulátor klasicky zo siete.

Aplikácia Stream Vision
S pomocou funkcie Wi-Fi je jednoduché pripojiť termovíziu k vášmu smartfónu alebo tabletu s aplikáciou Stream Vision. Viete tak sledovať záznamy priamo zo smartfónu, sťahovať nahraté videá a fotky, na diaľku ovládať predsádku, aktualizovať softvér, či využívať množstvo ďalších funkcií.

Ďalšími funkciami tohto zariadenia je aktualizácia softvéru, vodoodolnosť IPX7 a široký rozsah prevádzkových teplôt.

Aktualizácia softvéru
Ak výrobca vydá aktualizáciu softvéra, užívateľ zariadenia má možnosť používať mobilné zariadenie iOS alebo Android s aplikáciou Stream Vision Apps. Viete tak stiahnuť a nahrať aktualizáciu do prístroja. To vám zaručuje istotu, že vás termovízia nesklame a vždy tak bude využívať najnovší softvér.

Vodoodolnosť IPX7
Vodotesnosť s normou ochrany IPX7 chráni vaše zariadenie pred dažďom, prachom, snehom a udržiava tak váš prístroj funkčný aj po ponorení do hĺbky 1 metra po dobu až 30 minút.

Široký rozsah prevádzkových teplôt
Využívanie mrazuvzdorného AMOLED displeja spolu s napájaním B-Pack poskytujú dokonalé zobrazovanie v širokej škále rozsahu prevádzkových teplôt. A to od -25˚C až +50˚C. Pri iných zariadeniach tieto technológie displeja alebo napájania nespĺňajú požiadavky náročnosti využívania.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 1x / s monokulárom 5x
Kompatibilné zväčšenie zameriavača: 1,5-6x
Zorný uhol: 8,7 x 6,5˚
Parametre objektívu: F50/1.2
Zorné pole na 100 m: 15,4 x 11,6 m
Vzdialenosť detekcie: 2300 m
Mikrobolometer: 640 x 480 px
Odolnosť voči spätným nárazom: 6000 J
Vodoodolnosť: IPX7
Wi-Fi: áno
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1746 x 1000 px
Rozmer pixelu: 12 µm
Videorekordér: áno
Veľkosť pamäte: 16 GB
Foto/video formát: mp4 / .jpg
Foto/video rozlíšenie: 960 x 720 px
Napájanie: 3.0 – 4.2 (IPS) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7) mAh
Externé napájanie: 5V (microUSB)
Rozmery: 143 x 93 x 76 mm
Hmotnosť: 690 g
Prevádzková teplota: - 25˚ + 50˚C
Prevádzková doba pri 22˚C: 8 hodín

Obsah balenia:

Termovízna predsádka Pulsar Krypton XG 50
Kryt na predsádku
Návod na použitie v SK
Záručný list

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: