Zameriavač Titanium HD 2,5-15x56 SF 4A S

Kód: 1045
Neohodnotené
Značka: DELTA
€881
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Verzia puškohľadu Delta Optical Titanium 2.5-15x56 HD SF s bočným ovládaním paralaxy (SF-Side focus). Nastavenie paralaxy dáva schopnosť presne zlúčiť optickú rovinu obrazu a optickú rovinu kríža pre rôzne pozorovacie vzdialenosti, čím sa eliminuje chyba cieľového zaostrenia. Pri puškohľade bez nastavenia je paralaxa odkrytá na 100 m.

Puškohľady Delta Optical novej elitnej série Titanium sú určené pre všetkých, ktorí nedovoľujú kompromisy. Veľmi ľahká optika s celkovou priepustnosťou svetla 92% a pevným, precízne spracovaným dizajnom radí titánové puškohľady medzi najlepšie na trhu. Dôležitou vlastnosťou puškohľadov série Titanium je ich extrémna mechanická odolnosť. Puškohľady sú navrhnuté a testované na použitie na zbraniach veľkého kalibru s vysokou energiou spätného rázu, napr. 9,3x62 (6500J). Jemný červený bod kríža v strede osnovy vám pomôže presne zacieliť aj v tých najťažších svetelných podmienkach. Trubica puškohľadu je vyrobená z jednej časti a upravená čiernym eloxovaním. Dusíková výplň a vodotesná konštrukcia chránia puškohľad pred vniknutím vody a pred zahmlievaním zvnútra v prípade náhlej zmeny teplotných podmienok.

HD verzia - má rozšírené zorné pole a bočný spínač sčerneného bodu s denným/nočným osvetlením a vypínaním v medziľahlých polohách.

Puškohľad s bočným ovládaním paralaxy a viac ako šesťnásobkom rozsahu zväčšenia 2,5x až 15,5x. Puškohľad má vysokú mechanickú odolnosť, je vhodný pre silné kalibre (napr. 9,3x62) a má vynikajúce schopnosti rozlíšenia za súmraku a v noci vďaka prenosu svetla nad 92%. Vodotesný jednodielny dizajn naplnený dusíkom. Kríž puškohľadu sa nezväčšuje so zmenou zväčšenia a je vybavený červenou bodkou.

SF - bočná regulácia paralaxy.

Zámerný náčrt 4A

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Zväčšenie: 2,5-15x
Zorný uhol: 8,22 - 1,42°
Priemer objektívu: 56 mm
Zorné pole: 14,4 - 2.5 m
Očný reliéf: 99 - 98mm
Typ kríža: 4A S
Dĺžka: 366 mm
Hmotnosť: 650 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: