Zameriavač Titanium HD 4-24x50 4A S

Kód: 1009
Neohodnotené
Značka: DELTA
€979
Skladom

Detailné informácie

doručenie
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Zameriavač Delta Optical HD 4-24x50 ponúka všetko, čo potrebujete pre presné snímanie. Zameriavač má široký rozsah variabilného zväčšenia 4x-24x a vytvára ideálne podmienky pre snímanie na krátke aj dlhé vzdialenosti. Optika zameriavacieho systému je navrhnutá tak, aby prenášala maximálne svetlo a kompenzovala farebné defekty (chromatická aberácia), čo výrazne zlepšuje kontrast a vykresľovanie obrazu, ktoré zostáva rovnaké na malom aj veľkom zväčšení. Pre puškohľad 4-24x50 vyvinula spoločnosť Delta Optical v spolupráci so špičkovými športovcami nové zámerné učebné osnovy. Sylabus je jedinečný a umožňuje počítanie vzdialeností aj rýchlu vertikálnu a horizontálnu kompenzáciu. Dôležitým prvkom osnovy je osvetlený bod kríža s minimálnym presahom cieľa.Point má novo navrhnuté osvetlenie pre denný a nočný režim, aby sa v noci nepresvetľovalo a aby bolo jasne osvetlené aj za denného svetla. Konštrukcia puškohľadu pozostáva z vystuženej jednodielnej 30 mm trubice, ktorá zabezpečila väčšiu mechanickú tuhosť celej konštrukcie kríža a priniesla široký rozsah nastavenia meracieho kríža - nad 100MOA / 34 MIL. Vďaka vysokej mechanickej odolnosti a bezpečnej vzdialenosti oka strelca od okulára (80-98 mm) je možné mieridlo bezpečne používať aj na veľmi silných kalibroch. Pre pohodlie je všetko doplnené veľkými rektifikačnými závesmi s funkciou nulovania.

Hliníková rúrka 30 mm - jednodielna rúrka vyrobená z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolná a pevná, zaručujúca dlhú životnosť. Je vybavený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou voči oderu. Čierny matný povrch eliminuje oslnenie.

Vodotesný - pohľad je 100% vodotesný.

Naplnený dusíkom - puškohľad je hermeticky uzavretý a naplnený inertným plynom, ktorý zabraňuje vnútornej rose optiky v prípade náhlej zmeny teploty okolia z hladu na teplo.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Zväčšenie: 4 - 24x
Zorný uhol: 5.31 - 0.88°
Priemer objektívu: 50 mm
Zorné pole: 9.3 - 1.5 m
Antireflexná úprava: Fully Multi Coated
Priemer výstupnej pupily: 7,6 - 2,1mm
Očný reliéf: 80 - 98mm
Dĺžka: 371 mm
Hmotnosť: 678 g
Odolnosť voči nárazu: 6500J

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: